O projektu - Byty Hvězda - komorní bytový dům.

O projektu


Méně znamená více. 

Byty Hvězda je projekt, ve kterém naleznete pouze 3 jednotky. A 100 procent kvality bydlení. Vždy jen jeden byt na každém podlaží pro zachování maximálního komfortu a soukromí. To vše 500 metrů od Divoké Šárky a Hvězdy. 

S přípravou projektu jsme začali již koncem roku 2018. Hlavní práce jsme rozjeli v roce 2020. Příprava byla náročná nejen po stavební, ale i administrativní stránce. S klidným srdcem ale můžeme říct, že se to perfektně podařilo. Dům se už zanedlouho stane ozdobou této řady domů, které zjevně vznikaly ve stejném období.

Vše, co budete potřebovat 
Ke všem bytům náleží sklepní kóje i parkovací stání. Ve společném užívání je pak k dispozici zahrada orientována do vnitrobloku.

Rozumný přístup
Nelíbí se vám přístup velkých developerů? Nejsme kolos, kterému nezáleží na jednotlivci a jeho požadavcích. Vnímáme vážnost volby vašeho nového domova a jsme připraveni vám vyjít vstříc. Hodinky s vodotryskem neuděláme, ale rádi se domluvíme na rozumných úpravách. Na dům jsme právem hrdí a rádi budeme tento pocit sdílet.

Flexibilita
Jsme lidi, zakládáme si na přístupu win-win a pokud je potřeba na něco reagovat, poradíme si.

Nenechte se svazovat
Byty nejsou vybaveny kuchyňskou linkou. Necháváme její volbu na vašich potřebách, přáních a fantazii. Budete-li mít individuální požadavky, rádi vyjdeme vstříc vašim představám o ideálním bydlení.

Spojení historie a moderny
Původní objekt pochází z konce 20. let. Prošel zásadní rekonstrukcí, která v sobě propojila jeho původní podobu se současnými nároky na bydlení i technologie. Právě z respektu k jeho původu jsme nevolili žádné divoké barevné kombinace.

Genius loci
Divoká Šárka i Obora Hvězda 500 metrů od domu, to jsou skutečně nevídané benefity nových projektů. Tady vás žádné odříznutí od civilizace a bydlení mezi poli nečeká. Všechno je hezky po ruce. Liboc je místo s dlouhou historií, první písemné zmínky pochází z 10. století. Dům se nachází v původní zástavbě staré části Liboci nedaleko Libockého rybníka.

Dopravní dostupnost
Autobusové zastávky linek 191, 168 a 108 naleznete 150 metrů od domu, doslova za rohem. Jezdí sem i noční linka 910. Všechny autobusy vás dopraví na metro Petřiny za 5 minut. 5 minut cesty od domu pohodlně najedete na Pražský okruh a terminály letiště jsou vzdáleny necelých 10 minut jízdy.

Občanská vybavenost
Veškeré nákupy na jednom místě vám nabídne obchodní centrum Šestka - 3 km domu domu, 5 minut jízdy autem. 2 km od domu je vzdáleno menší OC Delta nebo Billa na Petřinách. V okruhu 2 km jsou k dispozici hned 4 školy a 2 školky.

Plánované dokončení: 1.Q 2021

Skoro hotovo, čekáme na kolaudaci!Kontaktujte nás


Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Antispam: 1+1=
Vaše zpráva
Mám zájem

Hledáte řešení na míru?

Rádi vyhovíme vašim potřebám

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.